TEL : 09122487990

showcase image

کاشی و سرامیک:

امروزه پوشش‌ های متنوعی برای کف و دیوارها استفاده می‌ شود اما برای انتخاب یک پوشش مناسب برای کف و دیوارهای ساختمان خود باید همه موارد را در نظر گرفت.
یکی از پرکاربردترین مصالحی که در ساختمان‌ از آن استفاده می‌کنند کاشی و سرامیک است که خود آن هم انواع متعددی دارد و در قسمت‌های مختلف یک ساختمان همانند آشپزخانه، حمام ،سرویس بهداشتی، حیاط، پارکینگ و حتی نمای ساختمان و حوض‌های تزئینی کاربرد دارد.
به طور کلی از ویژگی‌های مثبت سرامیک مقاومت فیزیکی بالا و مقاومت دربرابر یخ‌زدگی می‌باشد و با گذشت زمان تغییر رنگ نمی‌دهد و در برابر اشعه خورشید هم مقاوم است. یکی دیگر از ویژگی مهم آن ضدحریق بودن آن است و اینکه در برابر آتش تغییر شکل نمی‌دهد.

showcase image1

تفاوت کاشی و سرامیک:

استحکام: کاشی به دلیل ظریف بودن و وزن پرسی کمتر دارای استحکام کمتری است و در بدنه استفاده می‌شود، ولی سرامیک به دلیل پرس سنگین تر و سطح استحکام بالا در کف(کف پوش سرامیکی) استفاده می‌شود.
تفاوت دیگر کاشی با سرامیک در لعاب آنهاست؛ لعاب سرامیک قوی‌تر از کاشی است و همچنین درجه پخت سرامیک بیشتر بوده و نسبت به کاشی مقاوم‌تر است. سرامیک‌ها در بازار دو نوع دارند؛ لعاب‌دار و بدون لعاب و همچنین با لعاب براق و مات. سرامیک‌هایی با لعاب براق درخشندگی زیادی دارند و شیک و کلاسیک هستند اما وجود هر لکه‌ای را دوچندان می‌کنند.

قبول کلیه پروژه های کاشی و سرامیک توسط نصاب کاشی و سرامیک با زیبا ترین و جدیدترین متدها
جهت ارائه مشاوره رایگان و بازدید رایگان از محل با شماره 09122487990 تماس حاصل نمایید.